ul. Henryka Sienkiewicza 8, 64-100 Leszno

+48 693 906 215

Dominika Maćkowiak

mgr Dominika Maćkowiak – dyrektor, pedagog z zamiłowania, terapeuta dzieci z autyzmem, oligofrenopedagog z potrzeby serca, glottodydaktyk i terapeuta Wczesnego Wspomagania Rozwoju.

Od wielu lat pracuje z dziećmi w bardzo różnym wieku. Studia z Wczesnego Wspomagania rozwoju dają możliwość pracy z maluszkami i ich rodzicami, a studia pedagogiczne umożliwiają pracę z przedszkolakami.
W swojej pracy kieruje się przekonaniem, iż każde dziecko to indywidualista z ogromnym potencjałem, a rolą pedagoga jest ten potencjał dostrzec, wzmacniać i rozwijać. Jej dewiza w pracy z dzieckiem brzmi: „Podążaj za dzieckiem, bądź otwarty na jego potrzeby, ponieważ tylko nawiązanie relacji, może przynieść efekty wspólnej pracy. Zarówno dydaktycznej jak i terapeutycznej. Podczas zajęć inwestuje w samodzielność , kreatywność i aktywność swoich podopiecznych. Jest entuzjastką teorii „inteligencji wielorakich” Howarda Gardnera. - dzieciach należy pielęgnować i rozwijać wszystkie sfery ich osobowości, także wewnętrzną wrażliwość i umiejętność komunikacji.
W pracy wykorzystuje elementy Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, Pedagogikę Zabawy, metodę prof. B. Rocławskiego – glottodydaktyka.

Od kilku lat koordunuje pracę w trzech placówkach : żłobku, przedszkolu i placówce terapeutycznej, co rodzi szeroki zakres potrzeb i codziennych wyzwań , wymaga dużej dozy empatii i komunikatywności, ale daje również powód do uśmiechu i możliwość zdobywania różnorodnych doświadczeń.

Kontakt

ul. Henryka Sienkiewicza 8, 64-100 Leszno +48 693 906 215

NIP: 697-20-99-609 REGON: 369518314

Napisz do nas

Imię i nazwisko:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: NIEPUBLICZNY ZŁOBEK BRYKAJĄCE BRZDĄCE (ul. Henryka Sienkiewicza 8, 64-100 Leszno) w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X